( فعلا! ديگر امکان نوشتن در اينجا نيست )

بنابر دلایلی که هنوز برای خودم هم مشخص نیست دیگر امکان نوشتن در آدرس اصلی وبلاگ و آدرس دات کام برای من میسر نخواهد بود .
پیگیر مسائل از طریق لگان کنترل پرشین بلاگ خواهم بود و سعی خودم را برای بازگرداندن آدرس اصلی و آدرس دات کام خواهم کرد ، ولی فعلا در آدرس دیگری خواهم نوشت و می توانید پیگیر مطالب در این آدرس باشید  .
با تشکر و عذر خواهی از تمام بینندگان این وبلاگ .

/ 6 نظر / 28 بازدید
محمد رضايی روشن و هومن راهزاد

آقای محترم! اين خيلی خوب است که اين قشر را ناديده نگيريم و به فکر کمک کردن به اين قشر باشيم که نا خواسته و به علت تربيت غلط ( بی توجهی های دوران کودکی، نبود پدر و حضور کمرنگش در اين ايام و ...) به اين سمت و سو کشيده می شوند. اما راهش را هم بايد بشناسيم. اميدوارم در يادداشت های آينده تان به اين موضوع اشاره کنيد که اين افراد با مراجعه به روانشناسان می توانند از اين مشکل روحی رهايی يابند...

نرگس

خیلی وقته ننوشتی چرا؟ بازم بنویس حرفات نباید تو گلو خفه بشن به وب من سر بزن.خوشحال مي شم parsayi62.blogfa.com

friendship

جان من فدای ایران و ایرانیان عزیز، مسلمان،مسیحی‌،یهودی،بهائی،ملا،آخوند، بی‌ دین، همه و همه من قربان همه. بقول معروف این نیست بگذرد.

بیژن آریا Bijan Ariya

درود بر گرامی همدل. مشکلی پیش آمده...نه برای من...برای پرشین بلاگ و در نهایت برای بلاگ و بلاگ نویسی در ایران. اگر دوست داشتی بدانی چه شده به وبلاگ من بیا. شادوپیروزباشی. بدرود.

بهنامترین

وبلاگ اکرنه(مهدی بترابی) بعد از غریب به 40 روز( از 20 تیر ماه 88 تا 31 مرداد ماه 88) با پست حضرت رمضان به روز شد. شما نیز میتوانید در آدرسhttp://akrane.persianblog.ir/ به ایشان خوش آمد بگویید. بهنامترین--یکی از خوانندگان وبلاگ ایشان